AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

Aşırı sıcak, aşırı soğuk, aşırı yağmur ve kar nedeni ile dört mevsim oturulamayan balkonlar Cam Yapı Dekorasyon ile dört mevsim oturulabilecek alanlar haline getirilmektedir. İstenirse kış bahçesi yapılabilmekte, istenirse yaz mevsiminde klima veya vantilatör ile serin bir hale getirilerek kullanılmaktadır. Firmamız bu isteklere cam balkon sistemleri ile cevap vermekte ve atıl durumda bulunan balkonları yaşam alanlarına dönüştürmektedir. 

Firmamız, Her modelde balkon için uygulama yapmaktadır. Simetrik, asimetrik balkon uygulamaları da yapılmaktadır. Firmamızı kanatlı, sürgülü, katlanır cam balkon sistemlerini, cam balkon yapılacak alanda projelendirme yaparak söz konusu balkona göre en uygun özellikler taşıyan sistemi uygulamaktadır. 

Firmamızın uygulamış olduğu cam balkon sistemi ile su girişi, rüzgar girişi engellenmekte ve hoş mekanlar oluşturulmaktadır.  Çok katlı bina uygulamalarında, bina estetik görüntüsünü bozmayacak şekilde cam balkon projelendirmesi yapılarak uygulanmaktadır. Binaya ayrı bir yük getirilmemektedir. 

магазин DVD фильмов
Battlefield 4 Beta обзоры, тесты, новости